Blog SEO

Pozycjonowanie SEO

Blog SEO

Blog SEO to zbiór zagadnień  związanych z optymalizacją i  pozycjonowaniem stron WWW w Google. Poszczególne artykuły mają przybliżyć czytelnikom tą tajemną wiedzę. Nie jest też tajemnicą, że to miejsce powstało również po to, żeby strona internatora rosła w wynikach wyszukiwania 🙂

 • Pozycjonowanie Gdańsk

  Mamy czas rewolucji cyfrowej i gigantycznego rozwoju internetu. Dziś każdy, kto tego chce, może mieć dostęp do globalnej sieci i nie musi za to płacić wysokiej ceny. Wystarczy smartfon z dostępem do internetu i już jesteś online w wirtualnym świecie. W ten właśnie sposób turyści szukają w obcym dla siebie mieście firm różnorakich punktów usługowych i gastronomicznych, sklepów, kin, ciekawych miejsc. Podobnie postępują stali mieszkańcy miasta. W momencie gdy nie potrafią odnaleźć ważnego miejsca do spełnienia swoich potrzeby, ratunku szukają w internecie.
  przeczytaj artykuł
 • Pozycjonowanie stron Gdansk

  case study

  Przykład pracy z klientem i co to przyniosło w dłuższym okresie czasu. Audyt SEO od tego zaczęła się współpraca. Pierwszym wnioskiem było przeniesienie strony na CMS word press, dodanie wtyczki SEO oraz przygotowanie całej strategi wyboru fraz kluczowych dla biznesu. Sprawdziliśmy wszystkie potencjały i przygotowaliśmy plan działania. Reszty dowiesz się z artykułu.
  Przeczytaj Artykuł

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO : Celem tego dokumentu jest utworzenie listy działań, uwag oraz podpowiedzi dla badanego Serwisu. Zebrane w audycie SEO dane wykorzystywane są przez koderów,developerów, twórców treści oraz inne powiązane ze stroną osoby do wykonywania pracy nad poprawnym SEO danej strony.
Przeczytaj artykuł

Content w SEO

Content w SEO: każdy, kto zawodowo zajmuje się SEO, wie o tym doskonale - algorytmy wprowadzane przez Google całkowicie zmieniają sposób, w jaki należy stosować techniki pozycjonerskie i optymalizacyjne. Jeśli jednak nie jesteśmy w temacie i chcemy dalej wykorzystywać te same sposoby, co kilka lat temu, możemy się zdziwić.
Przeczytaj artykuł

Agencja SEO Gdańsk

Jakie kompetencje powinna posiadać Agencja SEO? Algorytmy wprowadzane przez Google całkowicie zmieniły sposób, w jaki należy stosować techniki pozycjonerskie i optymalizacyjne. O tym jak, kampania SEO powinna być prowadzona w sposób bezpieczny, długofalowy i jakościowy dowiesz się z artykułu.
Przeczytaj artykuł